جهان موتور نماینده انحصاری برند ارسم – ERCEM در ایران

چرا خرید الکتروموتور سه فاز ارسم ERCEM یک انتخاب هوشمندانه است؟

الکتروموتور سه فاز ارسم – ERCEM باکیفیت‌ترین الکتروموتور سه فاز چینی موجود در بازار ایران است. اگر در این موضوع تردید دارید پس واجب است که این مطلب را بخوانید!

به نظر شما یک الکتروموتور سه فاز باکیفیت باید چه مشخصات فنی داشته باشد؟

از نظر ما کیفیت مواد اولیۀ استفاده شده، تاثیر بسیار حیاتی در خروجی محصول دارد و مهمترین عامل تعیین کنندۀ کیفیت نهایی الکتروموتور است. بیایید تک تک موارد را موشکافانه بررسی کنیم.

یک توصیۀ دوستانه:

تا وقتی این مطلب را کامل نخوانده‌اید الکتروموتور سه فاز نخرید چون ممکن برای یک جنس بی‌کیفیت پول زیادی پرداخت کنید!

جهان موتور نمایندۀ انحصاری برند ارسم در ایران است و ما مصمم هستیم در این مطلب به شما کمک کنیم تا بهترین انتخاب را انجام دهید.

البته اگر وضعتان خیلی خوب است و پول اضافه دارید که صرف خرید اجناس بی‌کیفیت کنید، تبریک می‌گوییم چون نیازی به خواندن ادامه مطلب ندارید!

 

۱) آیا از اهمیت کیفیت ورق سیلیس در الکتروموتور سه فاز آگاهی دارید؟

همانطور که می‌دانید پایه‌ای‌ترین و مهمترین مادۀ اولیه در تولید هستۀ الکتروموتور، ورق سیلیکونی یا اصطلاحا همان ورق سیلیس است.

برای عبور برق از سیم‌پیچ باید از ورق‌های ویژه‌ای استفاده کرد که خاصیت مغناطیسی و رسانایی بالایی داشته باشند که سیلیس هم دقیقا همین قابلیت را دارد و عنصری با قابلیت رسانایی بسیار بالاست.

بنابراین کاربرد ورق سیلیس در الکتروموتور، ایجاد میدان مغناطیسی مناسب در داخل الکتروموتور است.

هر چه گرید (Grid) و کیفیت ورق سیلیس بکار رفته بالاتر باشد میدان مغناطیسی قوی‌تر و دقیق‌تری در داخل الکتروموتور ایجاد می‌شود و در نتیجه دستگاه، عملکرد بهینه‌تر و مطلوب‌تری خواهد داشت.

چک لیست حیاتی!

به نظر شما اگر کیفیت سیلیس بکار رفته در الکتروموتور پایین باشد و یا حتی از ورق‌های روغنی بجای ورق سیلیکونی در تولید الکتروموتور استفاده شده باشد(!) چه اتفاقی خواهد افتاد و چه ضرری به شما تحمیل خواهد شد؟

قطعا کاهش توان خروجی الکتروموتور و کاهش عمر دستگاه یک امتیاز بسیار منفی خواهد بود. پس حتما در مورد کیفیت ورق سیلیس استفاده شده در الکتروموتور از فروشنده سوال کنید.

جهان موتور:

ما تضمین می‌کنیم که الکتروموتور سه فاز ارسم جهان موتور، بالاترین کیفیت سیلیس استفاده شده در الکتروموتورهای سه فاز چینی موجود در بازار ایران را داراست. آسوده باشید.

ورق های سیلیس استفاده شده در تولید الکتروموتور ارسم

 

۲) آیا می‌دانید کلاس عایق حرارتی در الکتروموتور سه فاز چه اهمیتی دارد؟

موتورهای الکتریکی بر اساس استاندارد (NEMA) و با توجه به وضعیت عایق‌بندی حرارتی خود در چهار کلاس طبقه‌بندی می‌شوند:

کلاس A –> کلاس B –> کلاس F –> کلاس H

کلاس عایق حرارتی الکتروموتور

بطور خلاصه، کلاس عایق حرارتی مشخص می‌کند که الکترموتور در شرایط عادی و همچنین در شرایط تحت فشار تا چه میزان دمایی را تحمل خواهد کرد.

عوامل موثر در این مسئله چند مورد است: دمای محیط، دمای داخل موتور و هستۀ سیم پیچ و همچنین دمایی که در زمان اضافه بار به سیم پیچ تحمیل می‌شود.

اگر دمای داخل سیم پیچ بیش از ظرفیت حرارتی موتور باشد، یا الکتروموتور خواهد سوخت و یا آسیب‌های بسیار جدی به سیم پیچی موتور وارد خواهد شد.

نکتۀ مهم برای شما این است که هر چقدر الکتروموتور در دمای بالاتری کار کند و هر چقدر سیم پیچ الکتروموتور در معرض دمای بالاتری باشد، عمر مفید آن کاهش می‌یابد.

معمولا از کلاس حرارتی A در تولید الکتروموتور استفاده نمی‌شود و کلاس حرارتی B هم در الکترموتورهای قدیمی استفاده می‌شده ولی…!

از ما نشنیده بگیرید ولی روی پلاک برخی محصولات چینی موجود در بازار ایران، کلاس F قید شده ولی در عمل دارای سطح کلاس F نیستند!

چک لیست مهم:

فقط الکتروموتور سه فاز با کلاس عایق حرارتی F واقعی بخرید و حتما قبل از خرید، از صداقت فروشنده مطمئن شوید.

جهان موتور:

ما تضمین می‌کنیم که الکتروموتور سه فاز ارسم جهان موتور، با کلاس حرارتی F واقعی خیال شما را بابت نگرانی‌های حرارتی و دمایی الکتروموتور راحت می‌کند.

 

۳) آیا با ضریب نفوذ و درجه حفاظتی (یا اصلاحا IP) آشنایی دارید؟

درجه حفاظت یا کد IP یک استاندارد جهانی است که میزان نفوذناپذیری یک محصول الکتریکی در مقابل نفوذ عوامل خارجی (مثل آب، گرد و خاک و …) را نشان می‌دهد.

ما در یک مطلب جداگانه کاملا توضیح داده‌ایم که درجه حافظتی یا IP در الکتروموتور چیست و چه کاربردی دارد. پیشنهاد می‌کنیم آنرا بخوانید.

چک لیست مهم:

بطور خلاصه باید این نکته را یادآور شویم که در زمان خرید، به IP محصول خریداری شده دقت کنید. در حال حاضر الکتروموتورهای سه فاز چینی با IP54 و حتی IP44 هم در بازار موجود هستند که ضریب نفوذ عوامل خارجی به داخل الکتروموتور در آنها بالاست.

جهان موتور:

الکتروموتور سه فاز ارسم دارای IP55 است که بالاترین درجه حفاظتی را در بین اجناس موجود در بازار ایران داراست.

 

۴) آیا می‌دانستید تعداد شیار استاتور در الکتروموتور سه فاز چقدر مهم است؟؟

آیا می‌دانستید باید حتما حواستان باشد که الکتروموتور سه فاز ۳۶ شیار می‌خرید یا ۲۴ شیار؟؟

این موضوع یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب الکتروموتور سه فاز است که متاسفانه بسیاری از خریداران به آن توجه نمی‌کنند!

همانطور که می‌دانیم شکل استاتور دایره است و هر دایره هم ۳۶۰ درجه است.

بر اساس قانون پیش‌ فرض، در الکتروموتورهای سه فاز، ولتاژ برق از طریق ۳ فاز مختلف وارد استاتور می‌شود و هر فاز با فاز دیگر ۱۲۰ درجۀ الکتریکی زاویه دارد.

اما پس از این مرحله، تعداد شیارهای داخل استاتور است که نقش تعیین‌کننده‌ای خواهد داشت.

چرا؟ چون تعداد شیار موجود در استاتور (مثلا ۱۲، ۲۴، ۳۶ یا …) اندازۀ زاویۀ مکانیکی هر شیار را تعیین می‌کند.

مثلا در یک موتور با استاتور ۲۴ شیار، اندازۀ زاویۀ مکانیکی هر شیار برابر است با ۱۵ درجه.

در صورتیکه در یک موتور ۳۶ شیار، اندازۀ زاویۀ مکانیکی هر شیار برابر است با ۱۰ درجه.

هر چه این درجۀ زاویۀ مکانیکی پایین‌تر باشد، توان خروجی الکتروموتور بیشتر می‌شود و زیر بار، تحت فشار قرار نمی‌گیرد و عمر مفید آن هم کاهش نمی‌یابد.

چک لیست غیرقابل گذشت!

حتما دقت کنید که الکتروموتور سه فازی که می‌خرید ۲۴ شیار است یا ۳۶ شیار. این خیلی مهم است و حتما از فروشنده بپرسید که محصولش ۲۴ شیار است یا ۳۶ شیار.

جهان موتور:

محصول ما الکتروموتور سه فاز ارسم دارای استاتور ۳۶ شیار است. پس بابت این موضوع هم خیالتان راحت باشد.

 

۵) آیا می‌دانید الکتروموتور سه فازی که ترموستات حرارتی داشته باشد چه مزیتی دارد؟

همانطور که در بحث عایق بندی و کلاس حفاظتی بیان کردیم، الکتروموتوری که کلاس حرارتی مثلا F دارد، تا ۴۰ درجۀ سانتیگراد را بعنوان درجۀ حرارتی محیط بصورت پیش‌فرض ساپورت می‌کند.

در مرحلۀ بعد وقتی موتور زیر بار رفت (در کلاس F) تا ۱۰۵ درجۀ سانتیگراد اضافه‌تر هم تحمل گرمایی دارد.

و در نهایت ۱۰ درجۀ سانتیگراد اضافه‌تر هم با نام Hot Spot یا نقطۀ داغ وجود دارد که این نهایت حرارت قابل تحمل الکتروموتور است.

بنابراین یک الکتروموتور با کلاس حرارتی F ، حداکثر تا ۱۵۵ درجۀ سانتیگراد تحمل گرما را دارد و اگر گرما بیش از این مقدار شود، سیم پیچ الکترموتور خواهد سوخت.

ولی آیا این همۀ ماجراست؟

خیر!

چون اگر دما در داخل هستۀ موتور به این درجات برسد، حتی اگر موتور نسوزد، آسیب‌های جدی به سیم پیچی وارد خواهد شد و عمر مفید موتور را شدیدا کاهش می‌دهد.

اینجاست که نقش ترموستات حرارتی به میان می‌آید تا هر وقت دمای موتور به نقطۀ بحرانی رسید، با قطع کردن جریان برق ورودی، از افزایش بیش از حد دما در هستۀ موتور جلوگیری کرده و دستگاه خاموش بشود.

این به اپراتور فرصت می‌دهد که موضوع را بررسی و مشکل را رفع کند و دوباره دستگاه را روشن کند.

در واقع فایدۀ نهایی وجود داشتن ترموستات حرارتی این است که از کاهش عمر مفید موتور ناشی از افزایش دمای هسته، جلوگیری می‌کند.

چک لیست مهم!

وقتی الکتروموتور سه فاز می‌خرید، یادتان باشد که از فروشنده بپرسید که محصولش ترموستات حرارتی دارد یا نه؟

جهان موتور:

الکتروموتور سه فاز ارسم دارای ترموستات حرارتی است بنابراین خیال‌تان راحت باشد که در صورت افزایش دمای هستۀ موتور به هر دلیلی، ترموستات وارد عمل شده و با قطع جربان برق از آسیب دیدن سیم پیچ جلوگیری می‌کند.

 

سوال خوب شما:

حالا منِ خریدار چه گزینه‌هایی برای خرید الکتروموتور سه فاز دارم؟

خبر خوب اینکه شما به یک انتخاب محدود نیستید و گزینه‌های مختلفی پیش رو دارید ولی خبر بد اینکه هر گزینه، نتایج متفاوتی به بار می‌آورد پس باید کاملا هوشیار باشید.

 

بیایید تک تک راه‌حل‌ها را بررسی کنیم:

 

راه حل اول: خرید الکتروموتور سه فاز چینی درجه ۲ و ۳

اگر قیمت محصول برای شما خیلی مهم است، می‌توانید محصولات چینی درجه ۲ و ۳ موجود در بازار را بخرید.

آیا صنعتکار هستید؟

اگر صنعتکار هستید پیشنهاد ما این است که از همین امروز دیدگاه خود را عوض کنید و هیچ وقت کیفیت محصول تولیدی خود را فدای قیمت تمام شدۀ پایین نکنید.

این اصلا به نفع شما نیست چون کیفیت مشتریانی که سراغ شما می‌آیند هم پایین می‌آید.

دوما از قدیم الایام یک تولیدکننده، شخصی با میزان احترام اجتماعی بسیار بالابوده است. یعنی جامعه به تولیدکنندۀ خوب احترام می‌گذارد.

چون این شخص اشتغال ایجاد کرده، چون تعدادی افراد سر سفره‌اش نان حلال می‌خورند و مهمتر از همه اینکه به رونق اقتصاد مملکت کمک کرده.

بنابراین قدر خودتان را بدانید یک صنعتکار عالی باشید.

آیا فروشنده هستید؟

اگر شما یک توزیع‌کننده و عاملیت فروش هستید و فرق محصول درجه ۱ و ۲ و ۳ را نمی‌دانید که جسارتا باید گفت اطلاعات شما از بازار بسیار پایین است!

حتی باید نگران باشید که همان محصول درجه ۲ و ۳ را به شما گران نفروشند(که می‌فروشند)!!

اگر هم فرق آنها را می‌دانید و همچنان بر خرید و توزیع محصول بی‌کیفیت در صنعت کشور اصرار دارید که متاسفانه ما با این نوع نگاه زیاد خوشحال نیستیم و ای کاش این نگاه را نداشتید تا می‌توانستیم با هم کار کنیم.

نتیجۀ کلی:

به هر حال اگر دنبال محصول درجه ۲ و ۳ هستید متاسفانه نمی‌توانید جزو خانواده بزرگ جهان موتور باشید چون ما چنین محصولاتی نداریم.

ولی مواظب باشید که حداقل همان اجناس درجه ۲ و ۳ را هم گران نخرید!

برخی عزیزان(!) از این وضعیت شما سواستفاده می‌کنند و اجناس درجه ۲ و ۳ را که کیفیت پایینی دارند (و قیمت خریدشان در چین شاید ۳۰-۴۰% پایین‌تر از برند ارسم بوده) را با زرنگی خاصی، همیشه ۵% و شاید ۱۰% پایین‌تر از قیمتهای ما قیمت‌گذاری می‌کنند!

مشتری هم (متاسفانه) دچار خوشحالی کاذب می‌شود و نمی‌داند که دارد کالایی را می‌خرد که حداقل ۲۰% بالاتر از قیمت واقعی است! البته کسی چه می‌داند! شاید پول اضافه دارد که صرف چنین محصولاتی می‌کند…!

 

راه حل دوم: خرید الکتروموتور سه فاز معمولی با کیفیت خوب

می‌توانید از محصولاتی که کیفیت معقولی دارند استفاده کنید که خوشبختانه تعداد آنها کم هم نیست.

درست است که از نظر کیفیت مواد اولیه، در ردۀ پایین‌تری نسبت به برند ارسم قرار می‌گیرند ولی به‌هرحال این اجناس هم در بازار توزیع می‌شوند و فروشندگانش هم انسانهای خوبی هستند و کسب روزی حلال می‌کنند.

فقط مشکلی که در اینجا وجود دارد این محصولات گارانتی ندارند و اگر خدایی نکرده محصول خریداری شده به مشکل بخورد با پاسخگویی بسیار ضعیفی روبرو می‌شوید.

این حرفها را مشتریان ما گزارش کرده‌اند و اصلا یکی از دلایلی که بسیاری از مشتریان جدید به سرغ ما می‌آیند همین بوده است.

بنابراین اگر محصولی خریدید و مشکلی پیش آمد و سراغ گارانتی را گرفتید و با پاسخ «جنس چینی گارانتیش کجا بود!» مواجه شدید تعجب نکنید!

شاید یکی از مهمترین دلایل این پاسخگویی ضعیف، این است که طرف مقابل شما، پشتوانۀ مالی ضعیفی دارد و در واقع نمی‌تواند غم شما را بخورد!

حالا یا اجناسش جور نیست، و یا پولی که شما به او داده‌اید را خرج کرده و پولی ندارد که برای حمایت از شما وارد عمل شود!

به همین دلیل است که (به قول بچه‌های کف بازار) به هر دری می‌زند تا مشتری را بپیچاند و از زیر بار سنگین پاسخگویی فرار کند.

 

راه حل سوم: خرید الکتروموتور سه فاز اروپایی

در سالهای کمی قبل‌تر محصولات بسیار باکیفیت اروپایی حضور نسبی خوبی در بازار ایران داشتند و با اینکه قیمتهای آنها بسیار بالا بود ولی مشتریان خاص خودش را داشتند.

الان بدلیل وضعیت تحریمی کشور تقریبا هیچ برند اروپایی بصورت رسمی وارد ایران نمی‌شود.

اگر هم الکتروموتور سه فاز اروپایی در بازار پیدا بشود، قطعا بصورت استوک و غیررسمی وارد بازار شده. یعنی یا بصورت فله‌ای یا بصورت کیلویی و بیشتر هم از سمت مرزهای شمالی و از طریق روسیه وارد بازار می‌شود.

واضح است که محصولات اروپایی از نظر کیفیت مواد اولیه حتی از برند ارسم هم بالاتر هستند ولی تفاوت قیمت‌شان نسبت به تفاوت کیفیت‌شان همخوانی ندارد.

ضمنا بدلیل اینکه این برندها حضور رسمی در بازار ایران ندارند، بنابراین توسط توزیع‌کنندگان متفرقه و غیررسمی در حال توزیع هستند.

در اینجا لازم است شما از یک راز در بازار مطلع شوید!

این موضوع را همه به شما نمی‌گویند!

همانطور که می‌دانید الکتروموتورهای سه فاز و تک فاز برند ارسم، همسطح محصولات چینی سفارش اروپا هستند.

برخی عزیزان دل(!) که بسیار به سودهای بادآورده علاقه دارند در طی ۱۰-۱۵ سال گذشته محصولاتی هم‌ردۀ برند ارسم را از چین وارد کرده و طی یک عملیات ویژه (که واقعا نمی‌دانیم چه اسمی می‌توان روی آن گذاشت) در پستوهای انبارهای خود پلاک این موتورها را عوض کرده و پلاک الکتروموتورهای اروپایی روی آنها چسبانده و به نام الکتروموتور اروپایی به فروش می‌رساندند!

به قول دوستان: علی برکت الله !

آش به قدری شور شده بود که برخی مشتریان ما هم، از ما درخواست می‌کردند که پلاک ارسم را برداریم و بجایش پلاک فلان برند اروپایی بزنیم و …

پاسخ ما البته روشن بود: نه تنها هیچ وقت چنین کاری نخواهیم کرد بلکه بشدت تهدید کردیم که اگر به هر طریقی متوجه شویم که الکتروموتور برند ارسم، با پلاکی غیر از ارسم دیده شده، بلافاصله از طریق اتحادیه و همچنین مراجع قضایی آنقدر پیگیری می‌کنیم تا به سرنخ ماجرا برسیم.

به هر حال ما توانستیم موضوع مربوط به خودمان را مدیریت کنیم؛ ولی در آشفته بازار ایران چنین اتفاقاتی بسیار رقم خورده است.

وقتی برندهای اروپایی در بازار ایران حضور رسمی نداشته باشند چنین عوارضی هم خواهد داشت.

 

راه حل چهارم: خرید الکتروموتور سه فاز ایرانی

شما می‌توانید الکتروموتور سه فاز ایرانی هم بخرید.

الکتروموتورهای موتوژن و الکتروژن هم جزو برندهای ایرانی و خوب موجود در بازار هستند و کیفیت بالایی هم دارند.

بسیاری از شرکتهای دولتی هم ملزم هستند که اول باید الکتروموتور ایرانی بخرند که حرکت بسیار خوبی در راستای حمایت از تولید ملی هم هست.

شما هم می‌توانید از این محصولات خریداری کنید و اگر راضی بودید، محصول ایرانی بخرید و از تولید داخل حمایت کنید.

چه اشکالی دارد؟ از نظر ما هم بسیار پسندیده است.

ولی مشکلی که در مورد الکتروموتورهای سه فاز ایرانی وجود دارد این است که ظرفیت تولید کارخانجات ایرانی پایین است و به هیچ وجه پاسخگوی نیاز صنعت ایران نیست.

بنابراین شاید همیشه سبد کالاهایشان جور نباشد.

ضمنا یک مشکل بزرگ دیگری اخیرا صنعت الکتروموتور ایران را درگیر کرده است. اینکه بدلیل تحریم‌ها، واردات ورق سیلیس (که اهمیت حیاتی آنرا در ابتدای مطلب بیان کردیم) به شدت با مشکل مواجه شده است.

از طرفی هم ورق سیلیکونی توسط هیچ کدام از کارخانجات فولاد کشور تولید نمی‌شود. دلیل آن هم این است که نیاز صنایع کشور به ورقهای سیلیکونی کم است و قیمت تمام شدۀ تولید در کارخانجات داخلی بالاست و تولید آن به صرفه نیست.

حالا اینکه شرکتهای ایرانی تولیدکنندۀ الکتروموتور چه راهکاری برای این مشکل اندیشیده‌اند ما واقعا خبر نداریم.

 

راه حل نهایی پیشنهادی ما:

خرید الکتروموتور سه فاز ارسم – ERCEM با خیال راحت!

از نظر ما انتخاب الکتروموتور سه فاز ارسم در شرایط موجود یک انتخاب بسیار هوشمندانه است.

بیایید ابتدا دلایل فنی آنرا بررسی کنیم:

 1. بهترین کیفیت ورق سیلیس بکار رفته در تولید الکتروموتور
 2. دارای کلاس عایق حرارتی F
 3. داراس درجه حفاظتی IP55
 4. دارای ترموستات حرارتی جهت قطع جریان ورودی در صورت بالا رفتن دمای موتور
 5. دارای استاتور ۳۶ شیار و استفاده از حداکثر توان موتور (بسیار مهم)
 6. دارای محل گریس خور در بلبرینگ عقب و جلو
 7. دارای ضمانتنامه
 8. از قدرت ۰.۰۹ کیلووات تا ۳۴۰ کیلووات
 9. در تیپ‌های B3 (پایه دار) ، B35 (فلنج دار) ، B34 (نیم فلنج)
 10. در دورهای ۹۰۰ دور ، ۱۴۰۰ دور ، ۳۰۰۰ دور
 11. پوسته چدن و پوسته آلومینیوم

 

سوال مهم:

چرا الکتروموتور سه فاز ارسم ERCEM گوانگلو را از جهان موتور بخریم؟

شما اگر بخواهید تلویزیون سامسونگ بخرید از کجا می‌خرید؟ از نمایندگان رسمی آن؟ یا از فروشگاههای متفرقه که ادعای نمایندگی دارند؟

برای خرید هر کالای دیگری هم داستان همین است.

چرا از جهان موتور؟

چون جهان موتور نمایندۀ انحصاری فروش الکتروموتور سه فاز و تک فاز برند ارسم در ایران است و بهترین و مناسب‌ترین قیمت الکتروموتور سه فاز ارسم ERCEM گوانگلو را فقط از جهان موتور دریافت خواهید کرد.

وقتی با جهان موتور کار کنید این اتفاقات برای شما خواهد افتاد:

خیالتان بابت کیفیت محصول راحت است. چون باکیفیت‌ترین الکتروموتور سه فاز چینی موجود در بازار ایران را خریداری کرده‌اید. (اگر هر زمان دلایل این ادعا را فراموش کردید دوباره به همین صفحه بیایید و توضیحات را از ابتدا بخوانید)

خیالتان بابت قیمت راحت است. چون دست‌اول‌ترین فروشندۀ الکترموتور سه فاز چینی را در بازار پیدا کرده‌اید.

محصولی می‌خرید که ضمانتنامه دارد و این در بین محصولات چینی بی‌نظیر است.

بهترین پشتیبانی را دریافت خواهید کرد و مطمئن خواهید بود که با یک تامین‌کنندۀ دست‌اول و دلسوز کار می‌کنید.

 

ارسال سفارشات به چه صورت انجام می‌شود؟

سفارشات شهرستان با باربری ارسال می‌شود. (اگر باربری خاصی مدنظر دارید لطفا زمان خرید نام آنرا اعلام کنید تا توسط همان باربری برای شما ارسال شود)

ضمن اینکه بیجک باربری هم پس از تحویل به باربری، برای شما واتساپ خواهد شد.

لطفا توجه داشته باشید که کرایه حمل، از انبار جهان موتور تا محل باربری به عهدۀ مشتری خواهد بود. همچنین کرایه حمل باربری از تهران به شهر شما هم که طبیعتا باید در نظر بگیرید.

سفارشات در محدودۀ تهران هم توسط وانت نیسان جهان موتور تحویل داده می‌شود. در این موارد هم کرایۀ وانت نیسان برعهدۀ مشتری است.

البته یک نکته هم وجود دارد: در صورت درخواست مشتریان (چه تهران و چه شهرستان) امکان هماهنگی جهت ارسال سفارش بصورت دربستی با وانت، نیسان یا خاور وجود دارد.

 

چطور برای خرید اقدام کنیم؟

برای ثبت سفارش خرید باید روند زیر را طی کنید:

 1. ابتدا در پایین همین صفحه، لیست قیمتهای به‌روز الکتروموتور سه فاز ارسم را مشاهده کنید.
 2. سپس با یکی از شماره‌های زیر تماس تلفنی بگیرید.
 3. کارشناسان فروش ما بقیه مراحل را در کنار شما خواهند بود.

 

(اگر با موبایل این صفحه را می‌بینید، می‌توانید با زدن روی هر شماره، راحت و سریع تماس را برقرار کنید)

 

۰۲۱۳۳۱۱۴۳۹۹

۰۲۱۳۳۱۱۷۱۴۸

۰۲۱۳۳۹۳۵۲۱۹

 

ضمنا سایر راههای تماس به همراه آدرس و ساعات کاری جهان موتور را می‌توانید در صفحۀ تماس با ما ببینید.

تخفیف خوب می‌خواهید؟

حتما در خبرنامۀ جهان موتور (در پایین صفحه) مشترک شوید تا از فروشهای ویژه و تخفیفات خاص، سریع تر از بقیه باخبر شوید و خریدهای شیرین را مال خود کنید.

 

لیست قیمت الکتروموتور سه فاز ارسم ERCEM

تاریخ بروزرسانی:

 

 

مطالب پیشنهادی:

اگر الکتروموتور تک فاز هم مصرف دارید، پیشنهاد می‌کنیم با محصول دیگر ما یعنی الکتروموتور تک فاز ارسم ERCEM گوانگو بیشتر آشنا شوید.

اگر گیربکس حلزونی هم استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم توضیحات محصول گیربکس حلزونی JMP ما را کامل بخوانید.