جهان موتور نماینده انحصاری برند ارسم – ERCEM در ایران

چرا گیربکس حلزونی کتابی JMP بخریم؟

همانطور که می‌دانید گیربکس حلزونی یک دستگاه مکانیکی است که وظیفۀ کاهش سرعت را بر عهده دارد.

در واقع گیربکس حلزونی یک ورودی دارد که به الکتروموتور وصل می‌شود و یک خروجی دارد که برای دستگاههای مختلف صنعتی استفاده می‌شود.

معمولا دور خروجی الکتروموتورها بسیار بالاست و مناسب استفاده از دستگاههای صنعتی نیست. بنابراین استفاده از گیربکس صنعتی بهترین راه حل برای کاهش سرعت و متناسب‌سازی آن با دستگاه صنعتی مورد استفاده است.

پس گیربکس حلزونی کتابی کاملا عملکرد مکانیکی دارد و پای برق و نیروی الکتریکی در میان نیست.

به این نکته توجه کنید:

درست که گیربکس حلزونی کتابی NMRV ساختار ساده‌ای دارد ولی این سادگی دلیل بر آن نمی‌شود که هر گیربکسی با هر کیفیتی قابل استفاده است.

جهان موتور نمایندۀ انحصاری گیربکس حلزونی JMP در ایران است و ما مصمم هستیم در این مطلب به شما کمک کنیم تا بهترین انتخاب را انجام دهید.

 

جنس دنده‌ها و ماردون در گیربکس حلزونی کتابی بسیار مهم است

در داخل گیربکس از قطعاتی بنام دنده و ماردون استفاده می‌شود که نه تنها جنس آن (که بهترین نوعش دنده برنجی و ماردون فولادی است) بلکه نوع برش و همچنین نوع مونتاژ آنها اهمیت بسیار زیادی دارد.

در گیربکس حلزونی JMP از دندۀ برنجی و ماردون فولادی استفاده شده است با پیشرفته‌ترین روش‌ها تولید و مونتاژ شده است.

 

در خرید گیربکس حلزونی به چه نکات دیگری باید توجه کنیم؟

از سایر نکاتی که باید در خرید گیربکس حلزونی به آن توجه کنید اینها هستند:

  1. انتخاب دقیق و کارشناسانۀ گیربکس حلزونی کتابی متناسب با دستگاه و شرایط محیطی
  2. نصب صحیح و درست گیربکس روی الکتروموتور و تنظیمات صحیح خروجی
  3. خرید از یک مجموعۀ خوشنام و دلسوز جهت آسودگی در پشتیبانی پس از خرید

 

سوال خوب شما: چه انتخابهایی برای خرید گیربکس حلزونی داریم؟

شما می‌توانید گیربکس حلزونی ایرانی بخرید. شرکتهای سهند گیربکس و شاکرین گیربکس از قدیمی‌ترین تولیدکننده‌های این حوزه هستند. می‌توانید از آنها خرید کنید و اگر راضی بودید حتما خرید از آنها را ادامه دهید تا از این راه، حمایتی از تولید داخل هم شده باشد.

همچنین گیربکس حلزونی چینی NMRV هم گزینۀ دیگر شماست که می‌توانید استفاده کنید. محصول ما یعنی گیربکس حلزونی JMP هم در همین دسته قرار می‌گیرد.

 

چرا گیربکس حلزونی JMP را از جهان موتور بخریم؟

همانطور که در ابتدا هم گفتیم گیربکس حلزونی بدلیل ساختار ساده‌اش تفاوت فنی معناداری بین گزینه‌های انتخابی شما (چینی، ایرانی و …) وجود ندارد.

تنها نکات مهم این است که اولا مطمئن شوید که مواد خام بکار رفته در تولید گیربکس مواد باکیفیتی بوده باشد، دوما دقت کنید که مونتاژ گیربکس بخوبی انجام شده باشد، سوم هم ببینید که با کدام مجموعه راحت‌تر هستید.

مثلا ببینید از نظر نوع پاسخگویی، نوع ارسال سفارشات، پشتیبانی و پاسخگویی پس از خرید و … در کنار نکات فنی و مونتاژ، کدام مجموعه بهتر عمل می‌کنند؟ سپس با همان مجموعه کار کنید.

چرا جهان موتور؟

اولا برند JMP مخصوص ماست و شخص دیگری روی آن کار نمی‌کند. JMP مخفف Jahan Motor Panahifar است. یعنی تمام نام و اعتبار ما همراه آن است. پس روی آن اشراف ویژه‌ای داریم.

از طرف دیگر ما سالهاست که بصورت تخصصی در بخش واردات و توزیع الکتروموتورهای سه فاز و تک فاز با برند ارسم در حال فعالیت هستیم.

و اگر آوازۀ الکتروموتورهای برند ارسم را شنیده باشید می‌دانید که یکی از خوشنام‌ترین و باکیفیت‌ترین الکتروموتورهای چینی موجود در بازار ایران است.

در طی چند سال اخیر (بدلیل درخواست‌های مکرر مشتریان عزیز) تصمیم گرفتیم گیربکس‌های حلزونی هم به سبد محصولات‌مان اضافه کنیم. در مورد گیربکس هم دقیقا مثل قبل، وسواس زیادی روی توزیع محصول باکیفیت داریم.

تمام عزیزانی که مشتری الکتروموتورهای جهان موتور هستند می‌دانند که ما محصول بی‌کیفیت توزیع نمی‌کنیم. ضمنا تمام تلاش‌مان را هم می‌کنیم تا پشتیبانی خوب و عالی به تمام مشتریان ارائه کنیم.

پس شاید (و امیدواریم) الان پاسخ سوال خود را گرفته باشید...

 

ارسال سفارشات به چه صورت انجام می‌شود؟

سفارشات شهرستان با باربری ارسال می‌شود. (اگر باربری خاصی مدنظر دارید لطفا زمان خرید نام آنرا اعلام کنید تا توسط همان باربری برای شما ارسال شود)

ضمن اینکه بیجک باربری هم پس از تحویل به باربری، برای شما واتساپ خواهد شد.

لطفا توجه داشته باشید که کرایه حمل، از انبار جهان موتور تا محل باربری به عهدۀ مشتری خواهد بود. همچنین کرایه حمل باربری از تهران به شهر شما هم که طبیعتا باید در نظر بگیرید.

سفارشات در محدودۀ تهران هم توسط وانت نیسان جهان موتور تحویل داده می‌شود که در این موارد هم کرایۀ وانت نیسان برعهدۀ مشتری است.

البته یک نکته هم وجود دارد که در صورت درخواست مشتریان (چه تهران و چه شهرستان) امکان هماهنگی جهت ارسال سفارش بصورت دربستی با وانت، نیسان یا خاور وجود دارد.

 

چطور برای خرید اقدام کنیم؟

برای ثبت سفارش خرید باید روند زیر را طی کنید:

  1. ابتدا در پایین همین صفحه، لیست قیمتهای به‌روز گیربکس حلزونی JMP را مشاهده کنید.
  2. سپس با یکی از شماره‌های زیر تماس تلفنی بگیرید.
  3. کارشناسان فروش ما بقیه مراحل را در کنار شما خواهند بود.

 

(اگر با موبایل این صفحه را می‌بینید، می‌توانید با زدن روی هر شماره، راحت و سریع تماس را برقرار کنید)

 

۰۲۱۳۳۱۱۴۳۹۹

۰۲۱۳۳۱۱۷۱۴۸

۰۲۱۳۳۹۳۵۲۱۹

 

ضمنا سایر راههای تماس به همراه آدرس و ساعات کاری جهان موتور را می‌توانید در صفحۀ تماس با ما ببینید.

تخفیف خوب می‌خواهید؟

حتما در خبرنامۀ جهان موتور (در پایین صفحه) مشترک شوید تا از فروشهای ویژه و تخفیفات خاص، سریع تر از بقیه باخبر شوید و خریدهای شیرین را مال خود کنید.

 

لیست قیمت گیربکس حلزونی JMP

تاریخ بروزرسانی:

 

 

مطالب پیشنهادی:

اگر الکتروموتور سه فاز هم مصرف دارید، پیشنهاد می‌کنیم با محصول دیگر ما یعنی الکتروموتور سه فاز ارسم ERCEM گوانگو بیشتر آشنا شوید.

اگر الکتروموتور تک فاز هم استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم توضیحات محصول الکتروموتور تک فاز ارسم ERCEM گوانگو ما را کامل بخوانید.